historie školní sbor volejbal zábava šachu štěpán

Úspěchy našich žáků

Výtvarná soutěž "MALOVÁNÍ" na ZŠ Slovenské

Dne 16.5. se 12 našich žáků a žaček zúčastnilo výtvarné soutěže na ZŠ Slovenské.

Malovalo se podle zadání, které děti dostaly na místě. Zadáním pro nejmladší kategorii bylo namalovat "největšího (nejlepšího) kamaráda", starší děti malovaly "místo, kde pobývám nejraději". Zadáním nejstarších bylo namalovat "pocit štěstí".

Za ztvárnění svého nejlepšího kamaráda byl čestným uznáním oceněn Matěj z druhé třídy, stejně tak byla oceněna páťačka Evelína za místo, kde nejradši tráví čas. V nejstarší kategorii získala čestné umístění Bára z osmé třídy a na třetí místo se se svým zobrazením pocitu štěstí dostala Lily ze sedmé třídy.

Gratulujeme!

16. května 2023