historie zábava školní sbor šachu štěpán volejbal

Oddělení 3A

Vychovatel(ka): Kopcová Petra
Petra.Kopcova@zs-stepanska.cz
žáci: 3.A
prostor: 1. patro budovy ZŠ - třída III. A

Návštěva keramické dílny

Děti, které pilně pracovaly v keramické dílně si před vánočními prázdninami odnesly domů spoustu krásných výrobků:)))

10. prosince 2020

Předvánoční dílnička v naší třídě

Pod vedením paní Tomsové jsme si vyrobili krásnou vánoční dekoraci - závěsného andílka:))

Fotografie naleznete ZDE

8. prosince 2020

Mikulášská nadílka

Ani letos na nás Mikuláš nezapomněl a přinesl nám do družiny sladkou nadílku:)))

5. prosince 2020

Odpoledne s krajtou královskou

V úterý 1. prosince nás navštívil pan vychovatel Martin se svou krajtou královskou.

Poznali jsme zblízka, jak vypadá had, mohli jsme si na něj sáhnout a obdivovat jeho nádherné zbarvení. Dozvěděli jsme se, kde žije, čím se živí, jak se rozmnožuje a mnoho dalších zajímavostí z jeho života.

Děkujeme za příjemně strávené odpoledne:))

Fotografie ZDE

1. prosince 2020

Práce v keramické dílně

Práce s keramickou hlínou děti moc baví.

Pod odborným vedením vyrábí v naší keramické dílně moc hezké dekorace.

Tvořivá dílnička na téma HALLOWEEN

Ve středu 23. 9. proběhla v naší družinové třídě tvořivá dílnička. Vyrobili jsme si hezkou podzimní dekoraci pro zlepšení nálady.

Fotografie naleznete v GALERII

30. září 2020

Keramika začíná v týdnu od 14.9. Pro ŠD 3A je termín pondělí 13:30 -14:30.

Zvýšení platby za ŠD

Vážení rodiče, prosím nepřehlédněte zvýšení měsíční platby za školní družinu na 280,- Kč

Děkuji za spolupráci

1. září 2020