Vzdělání, sebevědomí, slušnost

Základní škola u svatého Štěpána
Zřizovatel školy - Městská část Praha 2
historie volejbal zábava šachu štěpán školní sbor
ŠKOLA ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ KLUB ŠKOLNÍ JÍDELNA SPOLEK ŠTĚPÁN - KROUŽKY ŠACHY ŠTĚPÁN
 
 

Zaměstnanci školy

Seznam pedagogických pracovníků ve školním roce 2021/2022

Termín konzultace si domluvte e-mailem nebo telefonicky. V případě potřeby je možné domluvit si schůzku v jiném termínu.

Veronika Bernardová
sbor, školní klub, třídní učitel

Veronika.Bernardova@zs-stepanska.cz
Helena Bernardová
anglický jazyk

Helena.Bernardova@zs-stepanska.cz
Lenka Bourová
třídní učitel

Lenka.Bourova@zs-stepanska.cz
Iva Čítková
třídní učitel

Iva.Citkova@zs-stepanska.cz
Veronika Francová
školní psycholog

psycholog@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Čt 15.00 - 17.00 (rodiče)
Zuzana Hájková
třídní učitel

Zuzana.Hajkova@zs-stepanska.cz
Martin Herout
asistent pedagoga, školní družina

Martin.Herout@zs-stepanska.cz
734 859 274
Markéta Hrbáčková
třídní učitel

Marketa.Hrbackova@zs-stepanska.cz
Přemysl Hrbek
španělský jazyk

Premysl.Hrbek@zs-stepanska.cz
732407375
Eva Jarošová
dvojjazyčný asistent, školní družina

Eva.Jarosova@zs-stepanska.cz
735751762
Petr Jurič
anglický jazyk, třídní učitel

Petr.Juric@zs-stepanska.cz
Natálie Kaňáková
matematika

Natalie.Kanakova@zs-stepanska.cz
Tomáš Knobloch
školní klub, třídní učitel

Tomas.Knobloch@zs-stepanska.cz
Michaela Kocourková
metodik primární prevence, třídní učitel

Michaela.Kocourkova@zs-stepanska.cz
Radka Křížová
fyzika

radka.krizova@zs-stepanska.cz
Kateřina Kryllová
anglický jazyk

Katerina.Kryllova@zs-stepanska.cz
Zuzana Lišková
anglický jazyk, třídní učitel

Zuzana.Liskova@zs-stepanska.cz
Jana Páčová
ředitelka školy

reditelka@zs-stepanska.cz
734 573 282
Konzultační hodiny:
Po - Pá dle dohody
Jarmila Pánková
kapela, koordinátor(ka) IT, sbor, školní klub, třídní učitel

Jarmila.Pankova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
ČT 16.00 - 17.00 Pá 11.00 - 12.00
André Rédr
tělesná výchova

Andre.Redr@zs-stepanska.cz
Tereza Rosenbaumová
zástupkyně ředitelky školy

zastupkyne@zs-stepanska.cz
734 312 962
Konzultační hodiny:
Po - Pá dle dohody
Jakub Šebesta
třídní učitel

Jakub.Sebesta@zs-stepanska.cz
Kateřina Smetanová
třídní učitel, výchovná poradkyně

Katerina.Smetanova@zs-stepanska.cz
Pavla Šrámková
třídní učitel

Pavla.Sramkova@zs-stepanska.cz
Ester Stöcklová
asistent pedagoga, speciální pedagog

Ester.Stocklova@zs-stepanska.cz
Táňa Toužínová
německý jazyk

Tana.Touzinova@zs-stepanska.cz
Jiří Verner
třídní učitel

Jiri.Verner@zs-stepanska.cz
Kamila Zethnerová
třídní učitel

Kamila.Zethnerova@zs-stepanska.cz

Provozní zaměstnanci

Blanka Boušková
kuchařka(ka)

Lenka Dyková
kuchařka(ka)

Miroslava Gürtlerová
kuchařka(ka)

Lenka Hudková
kuchařka(ka)

Dana Jindrlová
hospodářka školní jídelny

Renáta Kabelová
kuchařka(ka)

Věra Navrátilová
kuchařka(ka)

Karel Palivec
vedoucí kuchař(ka)

Jana Řezníčková
hospodář(ka) školy

Marcela Rožánková
vedoucí školní jídelny

Filip Šebesta
správce sítě

Vladimíra Šebestová
ekonom(ka) školy

Iryna Sukmanová
kuchařka(ka)

Pavel Toms
školník