Vzdělání, sebevědomí, slušnost

Základní škola u svatého Štěpána
Zřizovatel školy - Městská část Praha 2
historie školní sbor zábava šachu štěpán volejbal
ŠKOLA ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ KLUB ŠKOLNÍ JÍDELNA SPOLEK ŠTĚPÁN - KROUŽKY ŠACHY ŠTĚPÁN
 
 

Zaměstnanci školy

Seznam pedagogických pracovníků ve školním roce 2020/2021

Termín konzultace si domluvte e-mailem nebo telefonicky. V případě potřeby je možné domluvit si schůzku v jiném termínu.

Helena Bernardová
anglický jazyk

Helena.Bernardova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 10.00 - 10.50 Čt 8.00 - 8.45
Veronika Bernardová
sbor, školní klub, třídní učitel

Veronika.Bernardova@zs-stepanska.cz
Dagmar Bernoldová
třídní učitel

Dagmar.Bernoldova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 13.30 - 14.00 Čt 7.00 - 7.45
Iva Čítková
třídní učitel

Iva.Citkova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 8.50 - 9. 30 Út 14.30 - 15.15
Veronika Francová
školní psycholog

psycholog@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Čt 15.00 - 17.00 (rodiče)
Zuzana Hájková
třídní učitel

Zuzana.Hajkova@zs-stepanska.cz
Martin Herout
asistent pedagoga, školní družina

Martin.Herout@zs-stepanska.cz
734 859 274
Markéta Hrbáčková
třídní učitel

Marketa.Hrbackova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
St 12.00 - 13.00 Pá 8.50 - 9.35
Přemysl Hrbek
španělský jazyk

Premysl.Hrbek@zs-stepanska.cz
604 574 205
Konzultační hodiny:
St 10.30 - 11. 30
Eva Jarošová
dvojjazyčný asistent, školní družina

Eva.Jarosova@zs-stepanska.cz
735751762
Petr Jurič
anglický jazyk

Petr.Juric@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 14.00 - 14.45 Čt 12.00 - 12.30
Natálie Kaňáková
matematika

Natalie.Kanakova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
St 11.45 - 12.30 Čt 9.55 - 10.40
Tomáš Knobloch
školní klub, třídní učitel

Tomas.Knobloch@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 16.15 - 17.00 St 11.45 - 12.30
Michaela Kocourková
metodik primární prevence, třídní učitel

Michaela.Kocourkova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Čt 11.45 - 12.30 Út 15.20 - 16.05
Kateřina Kyselá
anglický jazyk, třídní učitel

Katerina.Kysela@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 10.50 - 11.35 Út 14.30 - 15.15
Drahomíra Macasová
třídní učitel

Dasa.Macasova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 14.30 - 15.30 St 15.30 - 16.30
Jana Páčová
ředitelka školy

reditelka@zs-stepanska.cz
734 573 282
Konzultační hodiny:
Po - Pá dle dohody
Jarmila Pánková
kapela, koordinátor(ka) IT, sbor, školní klub, třídní učitel

Jarmila.Pankova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
ČT 16.00 - 17.00 Pá 10.00 - 10.45
Jiřina Prokopová
fyzika

Jirina.Prokopova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 11.45 - 12.30
André Rédr
tělesná výchova

Andre.Redr@zs-stepanska.cz
Tereza Rosenbaumová
zástupkyně ředitelky školy

zastupkyne@zs-stepanska.cz
734 312 962
Konzultační hodiny:
Po - Pá dle dohody
Jakub Šebesta
třídní učitel

Jakub.Sebesta@zs-stepanska.cz
Kateřina Smetanová
třídní učitel, výchovná poradkyně

Katerina.Smetanova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 16.00 - 17.00 Po 9.00 - 10.00
Pavla Šrámková
třídní učitel

Pavla.Sramkova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Po 14.00 - 14.45 St 9.55 - 10.40
Ester Stöcklová
speciální pedagog, třídní učitel

Ester.Stocklova@zs-stepanska.cz
Táňa Toužínová
německý jazyk

Tana.Touzinova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
St 13.30 - 14.00 Út 7.30 - 7.50
Jiří Verner
třídní učitel

Jiri.Verner@zs-stepanska.cz
Kamila Zethnerová
třídní učitel

Kamila.Zethnerova@zs-stepanska.cz
Konzultační hodiny:
Út 7.30 - 7.50 St 7.30 - 7.50

Provozní zaměstnanci

Blanka Boušková
kuchařka(ka)

Lenka Dyková
kuchařka(ka)

Miroslava Gürtlerová
kuchařka(ka)

Lenka Hudková
kuchařka(ka)

Dana Jindrlová
hospodářka školní jídelny

Renáta Kabelová
kuchařka(ka)

Věra Navrátilová
kuchařka(ka)

Karel Palivec
vedoucí kuchař(ka)

Jana Řezníčková
hospodář(ka) školy

Marcela Rožánková
vedoucí školní jídelny

Filip Šebesta
správce sítě

Vladimíra Šebestová
ekonom(ka) školy

Iryna Sukmanová
kuchařka(ka)

Pavel Toms
školník